SESJE ŚWIĄTECZNE 2022


HO HO HO ⭐️

Będzie mi niezwykle miło spotkać się z Wami w moim studio na kolejnej edycji świątecznych sesji. Czeka na Was nowa aranżacja, której możecie się przyjrzeć na tej stronie. Będzie magicznie! 📸

Jak dojechać?

Sesje wykonywane będą w studio przy ul. Brzezińskiej 1/3 (wjazd od ul. Śnieżnej) – lokal na tyłach budynku, klatka B, parter. Możecie skorzystać z pinezki na Google Maps – https://goo.gl/maps/nxbuWofDaL8BZ8Lu9

Podstawowe informacje

W cenie sesji (300zł) otrzymujecie komplet 5 ujęć w wersji elektronicznej oraz zestaw odbitek w formacie 15×23 cm. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych ujęć (30zł/szt) oraz odbitek i produktów dodatkowych.

Stali klienci – z którymi spotkam się minimum trzeci raz – otrzymują 2 dodatkowe ujęcia w prezencie!

W przypadku rezerwacji terminu proszę o wpłatę zadatku (100zł), pozostała część płatna jest w dniu sesji gotówką lub drogą elektroniczną gdy otrzymacie galerię zdjęć.

Zdjęcia do wyboru otrzymacie drogą mailową w terminie do 5 dni roboczych od daty sesji. Wszystkie informacje na temat wyboru ujęć, odbitek i produktów zawarte będą w dołączonej wiadomości.

Odbiór zdjęć

Sesje wykonane w listopadzie 2022, niezależnie od dokładnego ich terminu, do odbioru będą gotowe w wersji papierowej po 6. grudnia, Gdy będą gotowe, dam znać mailowo – odbiór będzie możliwy jak w poprzednich latach, z Manufaktury. Możliwa jest także wysyłka paczkomatem – dopłata 15zł. Zdjęcia w wersji elektronicznej, do pobrania, otrzymacie do 10 dni po wyborze ujęć i opłaceniu zamówienia.

Jak się przygotować?

Pamiętajcie by zabrać dobry nastrój i uśmiechy, a także by zjawić się w studio punktualnie.

Jak co roku starałam się by aranżacja pozwoliła na sporą elastyczność z ubiorem. (Tak, wiem jak łatwo ubiera się siebie i dzieci w pasujące do sesji stroje 😝 )
W tym roku proponuję stroje w świątecznej czerwieni lub bordo, ale pasować będą również ubrania w barwach naturalnych (beżowe, kremowe, karmelowe, brązowe) ale spokojnie możecie uzupełniać lub mieszać je z kolorami typowo świątecznymi – granatem czy np. złotem.

Decydując się na strój polecam wybrać 2-3 kolory dominujące, pamiętajcie zwrócić uwagę na to, by Wasze stroje pasowały do siebie nawzajem. Możecie być ubrani bardziej elegancko, ale świąteczne swetry i bardziej codzienne stylizacje też sprawdzą się dobrze. Pamiętajcie, że priorytetem ma być to, by stroje uczestników sesji pasowały do siebie nawzajem.

Dla inspiracji – polecam obejrzenie mojej pinterestowej tablicy z pomysłami dotyczącymi stroju na tegoroczne sesje – wybrałam to, co moim zdaniem dobrze będzie wyglądać na każdej scence. Widać tam też, jak łączyć kolory, materiały i fasony na kilku osobach, by tworzyły ciekawą całość – https://pin.it/adVaq9x

WAŻNE: Proszę serdecznie o zabranie pasującego do stylizacji obuwia na zmianę! Po pierwsze, kozaki nie wyglądają najlepiej do zwiewnych sukienek. Po drugie – pogoda potrafi nie sprzyjać, a chciałabym uniknąć chodzenia w ubłoconych butach po studio. Po trzecie – studio mieści się na parterze fabrycznego budynku, nie chciałabym, by Wasze dzieci zmarzły biegając boso. Jeśli planujecie, by dzieci pozowały do zdjęć bez butów, zabierzcie ze sobą coś, co będą mogły wciągnąć na stopy biegając po studio 😉

I pamiętajcie, że plan sesji zawiera również wykonanie rodzinnych ujęć!

Jeśli będziecie mieć pytania, jestem do Waszej dyspozycji, piszcie śmiało!
Do zobaczenia niebawem ❤️

http://fb.com/ppiwowarska
https://www.instagram.com/piwowarskapatrycja/
791 741 816
panifotograf@patrycjapiwowarska.pl