SESJE ŚWIĄTECZNE 2023


HO HO HO ⭐️

Będzie mi niezwykle miło spotkać się z Wami na kolejnej edycji świątecznych sesji. Czeka na Was nowa aranżacja, której możecie się przyjrzeć na tej stronie. Będzie magicznie! 📸

Gdzie się spotykamy?

Sesje wykonywane będą w studio LOFFT, które mieści się na terenie OFF Piotrkowska – budynek przędzalni, wejście przez różowe, metalowe drzwi na pierwsze piętro. Długim korytarzem do końca i to drzwi za zakrętem 🙂 jeśli lubicie wideo – tu filmik jak trafić do studia: https://www.instagram.com/reel/Cr8fDZko2IF/?igshid=YjVjNjZkNmFjNg==

Pomoże Wam mapka. Na domofonie, gdyby drzwi były zamknięte – lokal 11. – LOFFT.

Parking – od Sienkiewicza wjazd na parking OFFa, koszt 7zl/h (parking ma dwie części – po obu stronach Sienkiewicza. Na Roosevelta są też miejsca parkingowe wzdłuż ulicy.

Podstawowe informacje

W cenie sesji – 350zł otrzymujecie komplet 5 ujęć w wersji elektronicznej oraz zestaw odbitek w formacie 15×23 cm. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych ujęć (30zł/szt) oraz odbitek i produktów dodatkowych.

Stali klienci – z którymi spotkam się minimum trzeci raz – otrzymują 2 dodatkowe ujęcia w prezencie!

W przypadku rezerwacji terminu proszę o wpłatę zadatku (100zł), pozostała część płatna jest w dniu sesji gotówką lub drogą elektroniczną gdy otrzymacie galerię zdjęć.

Zdjęcia do wyboru otrzymacie drogą mailową w terminie do 5 dni roboczych od daty sesji. Wszystkie informacje na temat wyboru ujęć, odbitek i produktów zawarte będą w dołączonej wiadomości.

Odbiór zdjęć

Sesje wykonane w listopadzie 2022, niezależnie od dokładnego ich terminu, do odbioru będą gotowe w wersji papierowej po 6. grudnia, Gdy będą gotowe, dam znać mailowo – odbiór będzie możliwy jak w poprzednich latach, z Manufaktury, ze Starych Skoszew po uzgodnieniu, opcjonalnie dostępna będzie wysyłka paczkomatem (+17zł, miejsce odbioru wybieracie przy wyborze zdjęć!). Zdjęcia w wersji elektronicznej, do pobrania, otrzymacie do 10 dni po wyborze ujęć i opłaceniu zamówienia.

Jak się przygotować?

Pamiętajcie by zabrać dobry nastrój i uśmiechy, a także by zjawić się w studio punktualnie – nie polecam z wyprzedzeniem, bo na zdjęciach będzie inna rodzina, a Wy zanudzicie się czekając na korytarzu.

Jak co roku starałam się by aranżacja pozwoliła na sporą elastyczność z ubiorem.
W tym roku proponuję stroje w barwach naturalnych (beżowe, kremowe, karmelowe, brązowe) ale spokojnie możecie uzupełniać lub mieszać je z mocniejszym akcentem – granatem, butelkową zielenią czy np. złotem.

Decydując się na strój polecam wybrać 2-3 kolory dominujące, pamiętajcie zwrócić uwagę na to, by Wasze stroje pasowały do siebie nawzajem. Możecie być ubrani bardziej elegancko, ale świąteczne swetry i bardziej codzienne stylizacje też sprawdzą się dobrze. Pamiętajcie, że najlepiej wygląda, gdy stroje uczestników sesji pasują do siebie nawzajem.

Jeśli potrzebujecie inspiracji – zapraszam tu: https://pin.it/3EhzCQA

WAŻNE: Proszę serdecznie o zabranie pasującego do stylizacji obuwia na zmianę! Po pierwsze, kozaki nie wyglądają najlepiej do zwiewnych sukienek. Po drugie – pogoda potrafi nie sprzyjać, a ubłocone buty nie będą ozdobą zdjęć. No i w tym roku mamy biały dywan.. 😛
Jeśli chcecie – możecie pozować boso, ale uprzedzam – w części studia jest betonowa posadzka.

Jeśli będziecie mieć pytania, jestem do Waszej dyspozycji, piszcie śmiało!
Do zobaczenia niebawem ❤️

http://fb.com/ppiwowarska
https://www.instagram.com/piwowarskapatrycja/
791 741 816
panifotograf@patrycjapiwowarska.pl